W dniu 23 czerwca 2018 roku w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Szczecinie Komisja Egzaminacyjna pod przewodnictwem Pani dr Magdaleny Fiternickiej Gorzko Rektor Uczelni i składzie:

  •  członkowie Komisji
  • Jarosław Feliński – Prezes Zarządu Stowarzyszenia Inspektorów Ochrony Danych Osobowych w Polsce
  • Robert Puc – wykładowca WSAP Szczecin

promowała kolejną grupę Inspektorów Ochrony Danych Osobowych edycji 6.0 2017/2018.
 
Prace komisji wspierał członek Stowarzyszenia Pan Przemysław Kanikowski, obecnie wykładowca w DSW Wrocław – absolwent WSAP sprzed kilku edycji.

Studiując obszary zarządzania bezpieczeństwem informacji kolejny rocznik uzyskał pełne kwalifikacje zawodowe do wykonywania zadań ustawowych i zgodnych z wyzwaniami Rozporządzenia RODO.

Szczecińska Uczelnia od kilku edycji [już siódma] w ramach specjalistycznego kształcenia systematycznie zasila przedsiębiorstwa i jednostki administracji publicznej w kompetentną kadrę Inspektorów Ochrony Danych Osobowych. Tematyka odpowiedniej organizacji zarządzania bezpieczeństwem i znaczenie informacji jako najbardziej poszukiwanego i cennego towaru współczesnego świata, to ogromny wysiłek i potrzeba zaangażowania w trakcie wymagających studiów.

Wszyscy Absolwenci uzyskali pozytywne wyniki egzaminów i wysokie oceny końcowe. Tym samym są pełnoprawnymi specjalistami zarządzania SZBI i podołają wprowadzaniu regulacji RODO.

Pani Rektor gratulując Absolwentom zaznaczyła, iż w obecnym świecie zmian urządzeń służących komunikacji i zagrożeń społecznych dla informacji zapewne jeszcze się spotka z Absolwentami w nowej propozycji podwyższania kompetencji w WSAP, a zakończenie tego etapu to początek kolejnych wyzwań.

Autor programu i opiekun merytoryczny studiów Pan Jarosław Feliński podkreślił w podsumowaniu wydarzenia głoszoną przez WSAP w Szczecinie maksymę – „Jedyne takie studia w Regionie – Chroń zasoby swojej firmy i urzędu” – podkreślając iż dobre studia to znakomita inwestycja w przyszłość.

Pamiątkowe zdjęcia, wsparcie w trakcie egzaminu i radosne pożegnanie zakończyło sobotnią uroczystość.

Zapraszamy do WSAP.
PK&JF