W sobotę 03 czerwca 2017 r na Wydziale Informatycznych Technik Zarządzania WIT w Warszawie Komisja Egzaminacyjna pod kierownictwem:

  • dr Włodzimierza Kuzaka

członków komisji:

  • mgr Jarosława Felińskiego – Prezesa SIODO
  • mgr Natalii Bender – Wiceprezes SIODO

przyjęła egzaminy dyplomowe słuchaczy IV edycji podyplomowych studiów:

„Administrator Bezpieczeństwa Informacji – podyplomowe studia zarządzania bezpieczeństwem informacji” 2016/2017

Egzaminy zakończyły cykl kształcenia podczas którego słuchacze poznawali zadania interdyscyplinarnego zarządzającego [ABI], a także w perspektywie zmian przepisów Rozporządzenia UE do 25 maja 2018 roku – zadania Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Komisji przewodniczył Pan dr Włodzimierz Kuzak, który wszystkim słuchaczom za zaangażowanie w trakcie studiów oraz z radością i satysfakcją gratulował wysokich ocen i tym samym ukończenia studiów wszystkim ABSOLWENTOM. Podziękowania zostały złożone także członkom komisji Panu Jarosławowi Felińskiemu Prezesowi Stowarzyszenia SIODO i wiceprezes Pani Natalii Bender które to Stowarzyszenie wspiera w ramach porozumienia z Uczelnią kształcenie podyplomowe ABI.

Absolwenci deklarowali jednocześnie rozważenie powrotu na Uczelnię w kolejnej edycji studiów podyplomowych na poziomie jeszcze bardziej zaawansowanym oraz w aktywnym wspieraniu działań Stowarzyszenia Inspektorów Ochrony Danych Osobowych.

Informujemy, iż już od października 2017 w nowej formule wsparcia WIT, Stowarzyszenie będzie wspierało dwie nowe propozycje:

  • studia Inspektor Ochrony Danych Osobowych – poziom podstawowy 2017/2018
  • studia Inspektor Ochrony Danych Osobowych – poziom zaawansowany 2017/2018

Kształcenie ABI w nowej prawnej rzeczywistości zmian przepisów UE przedmiotowego obszaru oraz krajowych przepisów ochrony danych osobowych potwierdziło po raz kolejny potrzebę realizacji specjalistycznych studiów podyplomowych wydziałowej specjalności w następnych edycjach.